Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Z3as telefont szeretnék...

Egy Z3as telefont szeretnék régebbi huaweis töltővel tölteni (kb 2 éves a töltő). Nem lesz baja a akkumulátornak ha nem a saját töltőjével töltöm?

Figyelt kérdés
És még azt szeretném meg kérdezni hogy szervizből kaptam vissza egy z3-at mert a z1emet nem tudták meg csinálni. Na és ha ugye most megtalálom a z1es töltöm az jó a z3-hoz?

2015. nov. 7. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd le, hogy az "output:" után mit ír, és írd le nekünk.

Abból ki tudom/tudjuk deríteni.

2015. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
output:5.0 (felül folyamatos- alud szagatott vonal) 1.0A
2015. nov. 7. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Hááát. Nem a legegészségesebb tölteni vele, mivel az eredeti töltőjével 1.5A-el kellene tölteni. És a telefon 1.5A-t fog igényelni, és csak 1A-t kap meg. Szóval hosszútávon nem egészséges egyáltalán. Ha fordítva lenne, akkor jobb lenne.

Esetleg tablet töltőd nincs? Az jobb lenne hozzá. Vagy még esetleg a Z1-é.

2015. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm, akkor meg porbálok keresni hozzá.
2015. nov. 7. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!