Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van Concrode Raptor...

Akinek van Concrode Raptor P60 telefonja, hogyan oldotta meg az internet elérést mobilinternetes kártya nélkül?

Figyelt kérdés

Apukámnak vette anya, mivel eléggé poros helyen dolgozik, és gyakran elejti a telefonját. Ez a legjobb választás ebből a szempontból, csak egy a baj: nem tudjuk behozni rajta az internetet. Hosszú lenne elmagyarázni, miért kell, legyen elég annyi, hogy kell. Egy oldalon azt találtuk, hogy írjunk 'm' betűt az URL cím elé, de nem akart összejönni úgy se. Mobilinternetes kártyánk pedig nincs. Megoldható nélküle? Ha igen, hogyan? Köszönöm a válaszokat, előre is!


U.I.: Nem kérek az olyanokból, hogy az ilyen telefont nem erre találták ki! Kérlek, ha csak ennyit tudsz mondani, lépd át a kérdésemet! Köszönöm!



2015. nov. 7. 23:31
 1/1 anonim válasza:

Én úgy tudom csak mobil internetes kártyával megy.

Megkérdezhetem hogy csengőhangokat hol találok benne, vagy csak az az egy van?

2015. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!