Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet az, hogy van...

Mitől lehet az, hogy van térerő, mégsem vagyok elérhető?

Figyelt kérdés
Samsung S4 minim van, és az a visszatérő problémám vele, hogy sokszor nem vagyok elérhető, olyan mint ha nem lenne térerő, nem cseng ki a telefon, később kapok SMS-t a nem fogadott hívásról. Többször is kipróbáltam másik telefon mellett ugyanolyan jelerősség mellett sem cseng ki. Szervízben megnézték szoftverfrissítés csináltak rajta de nem segített. Egyéb használható ötlet?

2015. nov. 9. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyik ismerösömnek ugyanez a problemaja szinten Samsung csak az öve star2.

Am milyen kartya van benne? Az öve telenor.

2015. nov. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Nekem a SIM kártyám, ilyen jelenség mellett ment tönkre.

Először nem voltam időközönként elérhető, egy idő után már kimenő hívást sem tudtam indítani. De térerősség az volt...


Üdv!

2015. nov. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam Telenor és Vodafone SIM-el is, mindkét esetben ugyanaz a helyzet. Viszont másik készülékkel nincs ilyesmi (pedig van köztük Samsung is :) ), ebből gondoltam, hogy vmi a készülékkel lehet.
2015. nov. 9. 08:51
 4/5 anonim ***** válasza:

még pannon-telenoros voltam, akkor nokia készüléknél is ugyanez előfordult, bárhol is jártam a városban..aztán váltottam, most t-mobil, és LG G2 a készülék...ugyanúgy nagyritkán előfordul..de nagyon kellemetlen, mert a nemfogadott hívásról megjön az sms..


szerintem nem készülék hiba, hanem szolgáltatói..két éve figyelem a térerőt(vagy lefedettséget), és bizony érdekesen változik..hol van, hol nincs..ugyanez volt a telenornál is..panaszomra azt mondták, vegyek modernebb készüléket a 6300-tól....nos a G2-nél is ez előfordult(mondjuk havonta egyszer..)

már nem érdekel..

2015. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez Samsung betegség, haveré is et csinálta... váltott is másik márkára azóta semmi gondja.(a kártya ugyanaz)
2015. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!