Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Memóriakártya probléma - mit...

Memóriakártya probléma - mit tehetnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt reggel óta a telefonom nem ismeri fel a memóriakártyám, folyton csak azt írja ki hogy "SD-kártya előkészítése" majd utána pár mp múlva "SD-kártya eltávolítva". Nem tudom mi a probléma forrása, előző nap lefekvés előtt még zenét hallgattam rajta, reggel mikor felkeltem már ez várt.

Próbáltam más telefonokba betenni, egyik sem ismeri fel és sajnos a számítógépre csatlakoztatva sem érek el vele semmi használhatót.

Augusztusban vettem.. 8GB-s, Kingston a márkája.

Több száz fénykép, videók, hangfelvételek, kedves emlékek és fontos dokumentumok voltak rajta. Van esély arra, hogy valahogy vissza tudom legalább az adatokat szerezni róla vagy intsek búcsút neki?



2015. nov. 9. 08:26
 1/1 vatafak ***** válasza:
hát, ha már a PC sem ismari fel akkor elég nagy a baj. azzal le tudnál uttatni egy meghajtó tesztet javítással , de így....
2015. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!