Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nálatok hány MB RAM alatt van...

Nálatok hány MB RAM alatt van az az érzésetek hogy "ezt a mobilt földhöz b@**om (mer olyan lassú) "? Melyik telónál jelentkezett?

Figyelt kérdés

2015. nov. 9. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam nézni a ramot de van olyan, hogy Play Áruházból töltenék le valamit és konkrétan a telefon olyan szinten kifagy, hogy bármit csinálok nem reagál, de nem csak a Playnél hanem több dolognál is szokta csinálni. Ilyenkor a jó androidhoz híven akksi ki-be aztán mehet az egész elölről. Na ilyenkor földhöz basznám.


Egy "boldog" Samsung Galaxy S4 mini tulaj

2015. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Xperia U-m volt, 512MB RAM-mal. 2 alkalmazás (chat program+szótár) felemésztette kb az összes memóriát, ha még neadjisten egy böngészőt is meg mertem nyitni mellé, akkor végképp elhalálozott a rendszer.

1 GB már talán elég az androidnak, persze csak akkor, ha rendesen van optimalizálva, nem ilyen Samsung "Touchwizz/Pöc$víz" felület :D

Most Blackberry Z10-em van, a 2GB RAM nem nagyon tud elfogyni.

2015. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nexus 2giga, 2éves semmi lassúlád
2015. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Régi X8-amon volt vagy 120MB ram, és a többi rése is gyenge volt, na az volt agyvérzés :D


Most Xperia T-m van, 1GB am, 2 mag, egynek elmegy, nem szélvész, de nem is túl lassú, én inkább akkor kapok agyf..szt mikor útközben se mobilnet se máv wifi, se gps nem akar bejönni...

2015. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk most volt a kezemben Z1...hát az villám gyors volt.
2015. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sony Z2-nél még soha nem fordult elő nálam, hogy ne lett volna elég, akármire is használtam. Sokszor az app előzményeket sem törlöm, volt, hogy 2 hétig sem töröltem.
2015. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

iPhone-on és Lumia-n se volt még gond nálam a RAM.

Android-ot pedig 2012-ben használtam utoljára, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.

2015. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sony Z3-am van egy éve, de 1,2 giga alá nem nagyon megy le :)
2015. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ZTE Blade III, 512 MB RAM naponta többször visítottam. Volt, hogy a buszon ütöttem vele a kapaszkodó csövet, mert ha zenehallgatás közben meg mertem nyitni a Messengert már akadt mint a retek.


Próbaképpen vettem egy Lumia 520-ast. Szintén 512 MB RAM. Egyszerűen imádtam, majdnem egy évig használtam, maximum 2szer akadt be. Ma már apum használja azt a telefont, még mindig olyan mint újkoréban.


Most Lumia 930-am van 2GB RAM, és nem tervezem leváltani. Egyszerűen nem tudom belaggoltatni, pedig direkt is próbáltam.

2015. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nokia lumia 530 512 mb ram, sose fagyott be. Böngésző, messenger,facebook,zene,képek, játék és nem fagy be:)) K.O Szardroid.
2015. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!