Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassult le a telefonom?

Miért lassult le a telefonom?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy ace 3 mobiltelefonom van, kb 1 éve és kb 2-3 hónapja hirtelen lelassult, pedig csak kb 3-4 appot szedtem le rá. Leszedtem egy olyan programot rá ami felgyorsítja ami kb 10 percig tényleg segít utána viszont újra lelassul. Ötlet?

2015. okt. 28. 17:36
 1/2 Osynho ***** válasza:
Sajnos ez a gyengébb androidos telefonok sajátja, a Samsungok főleg szeretnek lassulni a Touchwiz felület miatt. Egy ismerősöm ugyanezzel a modellel szop, a végén már a hívásokat se tudta felvenni. Visszavitte garanciáztatni, de mondtam neki, hogy sok mindent nem tudnak kezdeni vele. Gyári visszaállítást kell csinálni, akkor jó lesz megint egy ideig. Esetleg tegyél fel egy másik lounchert, ne használd az alap facebook és messenger appot, mert az azok erőforrás gyilkosok.
2015. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D mindent megpróbálok amit mondtál
2015. okt. 28. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!