Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mit gondoltok az Iphone 6ról?

Ti mit gondoltok az Iphone 6ról?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy veszek egyet és érdekelne a tapasztalaitok, akinek már megvan.

Mennyire vagytok megelégedve? Meddig tervezitek még használni?

Hogyan véditek meg? A 6 azért elég törékeny :(



2015. nov. 9. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen meg vagyok elégedve vele. Nem törékenyebb mint a többi telefon, nem ráülni, hajtogatni kell.

Spigen tok.

2015. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Biztos jó lehet,de az árát nézve nekem nem kéne mert van olcsóbb,jobb telefon ennyiért(csak hogy párat említsek:Oneplus,Nexus 6,Lumia 950,LG G4,Moto X Play).
2015. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Túlárazott divattermék. Volt nálam kölcsönben másfél hétig egy haverom jóvoltából. Egy halom olyan funkciót nem tud, amit én már megszoktam és/vagy szükségem lenne rá. De ha neked tetszik, vegyed meg, az viszont biztos, hogy törékeny készülék, hiába a meghirdetett prémium anyaghasználat, féltettem is rendesen, amíg használtam.
2015. nov. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Túlárazott zárt vacak.Azoknak való akik hülyék megtanulni az android használatát és annak egykét trükkjét. Tipikus amerikai kütyü.
2015. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Az iPhone az a legjobb most ne hallgassunk az előttem szoló android fanokra akik itt ócsárolják a telefont. Itt azért véleményem az iPhone aza legjobb az osztálytársának android ja volt de rájött h az egy sz@r operációs rendszer, nem jó semmire a statisztikákat is a samsung meg az ilyenek vezetik ? Nem egy frászt! Az Apple sorra dönti meg a negyedéves eredményeit ami arra következtet hogy ez jobb mint az android. A funkciókról szólva nem tudnék olyan funkciót mondani ami nincs iPhone ban és kellene.
2015. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt az én*
2015. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a droid irigyekre:DD az iphone6 a világ egyik legmegbízhatóbb telefonja!Igenis mindent tud amit egy mai okostelefonnak tudnia kell felesleges dolgokat mellőzve!!volt már rengeteg droidos telefonom is,pl Note4,S4,S5 stb...az iphone mérföldekkel jobb!Ezt csak az érti aki huzamosabb ideig használja pl droid után (és nem "csak" másfél hétig..)
2015. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!