Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó az Iphone?

Miért jó az Iphone?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokan azért veszik mert "menő" mások meg az IOS miatt.
2015. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is, mert divat. Egyébként a IOS az jó
2015. nov. 10. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Nem jobb, mint például egy középkategóriás Androidos, csak sokan istenítik magát a márkát, hogy "hű de menő!", a gyártó meg nagyrészben pont ezt fizetteti meg, ezért olyan drága, mint más telefonból egy felsőkategóriás!
2015. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az IOS az valóban jó,az emberek nagyrészt azt veszik meg,a hardware az olcsóbb része.De én akkor sem fizetnék 200K+-t egy telefonra mert nem ér annyit.Amúgy valóban most ez a divat.
2015. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Sokkal jobb, mint egy középkategóriás androidos kütyü, ne vicceljünk már. Design, anyaghasználat, kijelző (vannak jók máshol is, de szabad téren, napfényben már elég sok elvérzik, zárt térben meg nem nagy kunszt).


De ami miatt igazán nagyon jó, és amit itthon nagyon sokan elfelejtenek az az, amit köré építenek szolgáltatások terén - nem használják Mgyarorzágon. Vagy azért, mert nem is létezik, vagy azért, mert erre már nem ad ki pénzt. Ezek nélkül csak egy ugyanolyan telefon, mint az összes többi, ha a teljes "ökoszisztémát" nézed, akkor azt sem a Microsoft-tól, sem a Google-től nem kapod meg. És akkor még nem beszéltünk a termék támogatásáról (support és garancia).

2015. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

igen, az azért egy elég nagy előny az összes többihez képest, hogy az iCloud zárat sehogy nem fogod kicselezni. androidos telefonon meg nyomsz egy hardresetet, és már lehet is eladni. :D


amúgy én sem hiszem el, hogy egy középkategóriás droidos teló hozza ugyanezt...:D

2015. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A stabil rendszer,elegáns külső,jó anyaghasználat.Eddig androidos voltam és az iPhone gyűlölők közé tartoztam aztán kicsit nyitottabb lettem megnéztem mit tud és megtetszett az 5s de mivel nekem egy kicsit elavult vettem egy hatost és azóta nem tudnám magam androiddal elképzelni,persze van ennek is hátulütője például az sd kártya slot hiánya vagy ami nagyobb hogy elég drága persze erre rákontrázik az is hogy nagyon sokáig van támogatva a készülék.
2015. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!