Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül ilyen gyorsan az...

SN1PERBOY kérdése:

Miért merül ilyen gyorsan az akkumlátorom?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Ace Gt-s5830 telefonom van.

ROOT-oltam, a rom :SGA Rainbow by beegeero.

ami¨Žta felraktam a rom-ot 15%ig lemer¨Ştettem ¨Śs felt0‹2lt0‹2ttem.

leh¨´ztam a t0‹2lt0‹2r0‹2l, le¨šltem bekapcsoltam a Wi-fi t ¨Śs azt veszem ¨Śszre hogy 67%on van. j¨˘tszottam , neteztem. el¨Śrtem 22%ig 5 perc alatt

¨Śs eg¨Śsz estig b¨Şrta. nem ¨Śrtem mi¨Śrt csin¨˘lja....l¨Ścci seg¨Ştsetek... el0‹2re is k0‹2szi....... Gerg0‹2



2015. nov. 11. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem itt nem csak akku probléma van
2015. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit csunyán irsz:D
2015. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez vmi kodolt iras vagy mi?:O :D
2015. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Wifi, gps, bluetooth, mobil internet nagyon zabálják az aksit. Ha mind a négy be van kapcsolva, meg még a fényerő is fullon van akkor fél óra se kell hogy az egész lemerüljön akármilyen telefonnál.
2015. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bocs az irásért... nem tudom miért csinálja...de a fényerö a felén van wifit bluetooth-ot csak akkor használok ha kell
2015. nov. 13. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!