Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft (nokia) lumia...

Microsoft (nokia) lumia 535-ös telefon kijelzője töltéskor félre érzékel, miért?

Figyelt kérdés
Van egy microsoft lumia 535-ös telefonom, és egy olyan gondom lenne vele, hogy mikor ráteszem a töltőre, akkor a kijelző félre érzékel. Tehát ha például írok, vagy épp görgetek lefelé, akkor gondol egyet, és mást csinál, vagy egy másik betűt ír mint amit én szerettem volna, viszont ha nincs rákapcsolva a töltő akkor hibátlanul működik. Valakinek valami ötlet, hogy mi lehet a baja?

2015. nov. 11. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez. Elvileg ez a hirhett gyári hiba. Olvastam neten vissza kell küldeni gariba de még nem akarom mert akk nem lesz telóm. Nekem még akkor is van ha rádugom a hangfalamra. Akkor kész. Úgy van, hogy felül jó, minnél lejjebb annál rosszabb. Hülyevagyok hogy nem küldöm vissza.
2015. nov. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!