Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem gáz, ha iphone-om van?

Nem gáz, ha iphone-om van?

Figyelt kérdés
Még nincs meg, csak nagyon leszeretném váltani a régit. Egész nyáron dolgoztam érte, persze azért a szüleim is beleadnak egy keveset. Nem fognak nagyzoló embernek tartani, vagy gazdag p*csának stb.? Ezt nagyon szeretném elkerülni:( Nem szoktam menőzni, felvágni a dolgaimmal.. Btw, szerintetek megéri az iphone 5s? 16L

2015. nov. 12. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen megéri az 5s,ha te nem azok köze tartozol akik egyszerű használaton is túl mennek akkor teljesen jó lesz az iPhone,azok akik meg azt gondolják hogy felvágsz vele csak féltékenyek több egy olyan telefon ára mint egy átlag ember keresete és ők ezt nem engedhetik meg maguknak ha neked ez tetszik és meg is dolgoztál érte ezt vedd.
2015. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
az a gáz, ha ezzel foglalkozol. ez csak egy használati tárgy. ha valaki ez alapján ítél meg téged, azt én messze elkerülném.
2015. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 12. 19:03
 4/13 Norbi658441 ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki olyan telefont vesz,ami megtetszik neki,és kerete is van rá.Ha neked az iPhone jön be,hát akkor miért ne.De amúgy nemértem,az embereknek miért kell felvágni az iPhone telefonjukkal,hiszen egy Samsung,Sony is kerülhet annyiba,mint egy iPhone.
2015. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kėrdezted meg? Már az is gáz hogy itt dicsekedsz vele.
2015. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Persze, mert a sok tini iPhossal akar villogni, menőzni...

Annyi kérdést olvastam itt, hogy a felhasználók 90%-ának iPhos kell.

Nem igaz, hogy például egy NORMÁLISABB, SONY Z3 nem szimpi, mert SONY.

Nem értem, ennyi mindenkinek van iPhone-ra közel félmilliója?

Minek ilyen drága telefon?

2015. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nincs iPhoneom, csak gondolkodom rajta, hogy veszek egyet (miután egész nyáron güriztem érte), szerintem szó sincs dicsekedésről.
2015. nov. 12. 20:49
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os, miért? mivel jobb a sony? azért, mert te azt mondtad? :D te is pont olyan szánalmas vagy azzal, hogy valakinek meg akarod mondani, mit vegyen. ne túrkálj más pénztárcájába, amúgy sem kerül félmillióba...de semmi közöd hozzá, ki mit vesz a saját pénzén. te vegyél sony-t, én se támadlak, hogy egy hülye vagy, mert mért nem ájfont veszel...
2015. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megdolgoztal erte,szeretned ha ez lenne-vedd csak meg es hasznald egeszseggel.Ne foglalkozzal azzal,ki mit gondol.
2015. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5s-sel biztos, hogy nem fognak gazdad pitsának gondolni, mivel ez már egy kétéves telefon, és már 150 ezerért hozzá lehet jutni újonnan.
2015. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!