Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem gáz, ha iphone-om van?

Nem gáz, ha iphone-om van?

Figyelt kérdés
Még nincs meg, csak nagyon leszeretném váltani a régit. Egész nyáron dolgoztam érte, persze azért a szüleim is beleadnak egy keveset. Nem fognak nagyzoló embernek tartani, vagy gazdag p*csának stb.? Ezt nagyon szeretném elkerülni:( Nem szoktam menőzni, felvágni a dolgaimmal.. Btw, szerintetek megéri az iphone 5s? 16L

2015. nov. 12. 18:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha veszel r egy olyan tokot ami elfedi, akkor a kutya sem fog téged leszólni vagy nem fognak "nagyobbnak" tartani.

Az a baj hogy ebben az országban ezt így kell csinálni, ha nem akarod hogy megszóljanak.

De rettenet gáz, ha valakinek ez eszébe jut. Ha valami tetszik. vedd meg. HOL ÉRDEKEL HOGY MIT SZÓL MÁS?

2015. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
"Nem gáz, ha iphone-om van. " " Nincs iphoneom csak gondolkozok rajta ". MIT HAZUDGÁLSZ ITT ???
2015. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez de vicces mar.

Itt ahol elek az Egyesult Allamokban az emberek 80%-nak Iphone-ja van, es kabe mindeki leszarja hogy a masiknak milye telefonja van, hiaba van iphoneod egyszeruen nem lehet vele felvagni mert teljessen termeszetes dolog hogy azod van hiaba vagy 13 eves tini vagy 80 eves nyugdijas.

Idaig felse merult bennem hogy egy telefonna fellehetne vagni, azthittem minimum valami 20-30 millios kocsi kell ehhez de hogy egy telefonnal, hat beszaras mik nincsenek otthon ugy latom 10 ev alatt miota nem vagyok otthon meg nagyobatt sulyedt a mentalitas.

2016. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!