Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A328 Lite vagy Lenovo...

Lenovo A328 Lite vagy Lenovo A2010 vagy HUAWEI Y560 vagy Navon Mizu M500? Melyik készüléket vennéd meg a 4 közül? Csak e négy közül!

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon kevés pénzem van, ennyiért nem várok csodát, nyilván, de szeretném, hogy kibírjon 2 évet.

30e a tető, igen, tényleg, és már két olyan használt telefont is vettem, amivel nagyon ráfaragtam, így most újonnan szeretnék venni, de hát ennyiért más elfogadhatót nem találok.


Szeretném a segítségeteket kérni, hogy melyik lenne ezek közül a legjobb választás!


Jómagam a fent felsorolt készülékek közül első helyre a mizut, másodikra a huaweit, harmadikra a lenovo 2010et tenném és végül az 328at. Igazából nem összehasonlítás linkre vágyok, mert tudom, hogy a mizu tudja a legtöbb dolgot, de nem vagyok benne biztos, hogy "minőségben", már ha itt beszélhetünk olyanról, ez a legjobb.


Megköszönném annak, aki segít!



2015. nov. 13. 08:37
 1/1 anonim válasza:
Szia! Sikerült döntened?
2015. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!