Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s érintőpanel csere?

Iphone 5s érintőpanel csere?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül? Van a balalsó sarokban egy 3cm-es karc. Ezt mennyiért cserélik ki? LED működik.
2015. nov. 13. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak az üvegén van karc? Azért szerintem felesleges még kicserélni. Vannak akik még teljesen bepókhálósodott üveggel is használják.
2015. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
osztálytársam már vagy egy hónapja úgy használja hogy a a fele egy nagy pókháló.
2015. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem zavar az a baj. Lehet majd késöbb cserélem ki, csak hogy mennyibe kerülne?
2015. nov. 13. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen cég van, aki ezzel foglalkozik, vannak, akik kizárólag iPhone-ra szakosodtak. Felhívod őket, vagy bemész egy helyre, és megkérdezed.


Vagy lusta vagy, és kiírod ide.


Ahelyett, hogy megkeresnéd a neten.


Persze dolgozzon már más helyetted, meg nehogy neked kelljen gondolkodni.


itt egy példa, hogy mit lehet találni minimális erőbefektetéssel: [link]


bitte danke

2015. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Feltettem egy egyszerű kérdést, nyílván lehet személyes taoasztalat is a válaszadótól. Nem kioktatást kértem, hogy mit csinálhattan volna. De hogy megnyugodj, mikor volt kis időm megnéztem, hogy kb. mennyi lehet, de csak LED cserével láttam. Aztàn nem volt időm, úgyhogy gyorsan kiírtam a kérdést. 2 válaszadó nem szidalmazott.

Köszönöm szépen a linket, megnèzem az oldalt.

2015. nov. 13. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!