Megéri meg venni?

Figyelt kérdés

Ebayról megéri megvenni?

Fog működni magyarországon a wifi fog működ mon?

A kártya?

Nem valami gatyi műanyag telefon? [link]


2015. nov. 13. 21:39
 1/3 puritan ***** válasza:

Ez a telefon nem 400 forintba kerül. Az csak egy induló ár, amire licitálni lehet. A rendes ára 35 eFt körül van. Annyiért meg boltban itthon is lehet venni hasonló kategóriájú készüléket garanciával. Ha böngészel az ebay-en, a "buy it now" gombot nyomd meg, akkor azok a dolgok jönnek fel, amire nem licitálni kell, hanem a tényleges árát látod.

Egy tanács: Ne telefont vegyél először, hanem néhány száz forintos dolgokat. Pl. usb kábelt, töltőt, egyéb olcsóságokat.

Vannak Európában kevésbé ismert, de Ázsiában hatalmas tömegben eladott nevesebb márkák. Pl. Xiaomi, THL, Meizu, stb. Én inkább ezek közül választanék. Kisebb a csalódás esélye.

2015. nov. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
működne itthon, de ez egy aukció...szóval hogy mennyiért lesz eladva, azt nem tudom, így nem tudom, megéri-e...én mondjuk az ilyen kínai csodákért 10ezer Ft-nál többet nem adnék. lehet új meg minden, de garanciád nem lesz(ha csak nem vállalod azt, hogy visszaküldöd UK-be, ha valami baj van). szóval ha 10ezer alatt lesz, akkor végülis nem egy rossz dolog...középkategóriás mediatek pörög benne, ami állítólag snapdragon 410-et elveri nyers erőben...na de ebbe azért elég sokat nyom az is, hogy ez a noname valami szoftveresen hogyan is van optimalizálva
2015. nov. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Direkt licitálósat vláasztotta.

Sokat rendeltem mrá ebayról( pontosan 346 db terméket ebből 2 átvertek és 3 nem volt jó/hibás volt a termék)

2015. nov. 14. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!