Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri mobilt ebayről venni?

Megéri mobilt ebayről venni?

Figyelt kérdés
Mennyi adó jön rá egy telefon behozatalára? Vagy bármi más cuccra. Biztos nem csak a szállítási költséget kell fizetni.

2015. nov. 8. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, akkor átcsúszik a vámon, de ez egyre kevésbé valószínű. Ha megfogják, 27% áfa plusz kb 1500 ft eljárási díj. Ha DHL hozza, akkor biztosan kell áfát fizetned, cserébe náluk nincs eljárási díj.

Még így is megérheti kintről rendelni, de pl egy Doogee X5 Pro áfázva 27 ezer körül jön ki, az eustocknál meg megkapod 30-ért, nekem nem érne annyi macerát (pedig már rendeltem 4 telefont Kínából, egyik után se fizettem áfát).

2015. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!