Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S-t szeretnék vásároln...

Iphone 5S-t szeretnék vásárolni, évekig használnám. Megéri még ezt a modellt venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék készüléket váltani. Évek óta Samsung telefonokat használok, de őszintén szólva felbosszant, hogy rövid idő után mind sorra fagy. A családban még Sony van, ezzel sem vagyunk megelégedve. Annak ellenére, hogy nem vagyok nagy mobilos, néhány funkciót, plusz programot használok csak, mégis sorra ez történik.

A jelenleg használt telefonjaim elég alsó kategóriásak, a privát egy Galaxy Trend, a céges Ace3, prémium kategóriával kapcsolatos összehasonlítási alapom csak "próba" szintű van.

Szeretnék most vásárolni egy megbízható telefont, ha lehet nem androiddal. Nagyon sok jó konstrukciót látok androidos verzióból is, de nekem szinte mind túl nagy... Nem szeretem a hatalmas készülékeket, ezért, és mert elég megbízható márka az Apple-re esett a választásom.

Nem szeretnék a 6-os szériából vásárolni, mert egyáltalán nem tetszik formailag, így erősen gondolkodom az 5S-en.

A kérdés viszont, hogy lesz-e megfelelő szoftvertámogatás még a következő két-három évben? Nem szeretnék hamarabb telefont cserélni.

Tulajdonképpen naptárat, térképet, szervezőt, költségvetés tervezőt, e-mailt, fényképezőt, FB-t használok jelenleg, tehát semmi komoly igényem nincs.

Ilyen igényekkel, megbízható készülék esetén megéri-e megvásárolni?



2015. nov. 14. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az iPhone mellett szóljon, hogy 2009-ben vettem egy 3GS-t, és az általad felsorolt dolgok még mindig patentül mennek.
2015. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre a célokra több mint tökéletes az 5s.
2015. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Azóta meg is vásároltam a készüléket. :)
2015. nov. 17. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!