Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z Ultra: Lehet...

Sony Xperia Z Ultra: Lehet még kapni valahol?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 14:39
 1/6 laci-papa ***** válasza:
Mobilkereskedés.hu
2015. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincs raktáron. Kérésre rendelnek?

És úgy feláras?

2015. nov. 14. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nincs értelme ilyen régi telefont venni.
2015. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Célnak megfelel, nagy kijelző, elérhető ár, 4G képes, 8MP kamera.

Nem láttam eddig másik olyan telefont, ami legalább 6.4" és megbízható gyártó, Sonyval eddig csak jó tapasztalatom van.

2015. nov. 14. 16:13
 5/6 qietro válasza:
Használtan még lehet találni, de fehér holló :) mert akinek ilyen van az nem adja el könnyen. Tapasztalatból mondom mert én is pont ilyenről írom neked a választ :D :p gondolkodtam hogy eladom pont a méretei miatt, de hasonló teljesítményű telefont nem találtam ami megfelelt volna minden elvárásomnak ebben az árban. Am az elképzelt irányára olyan 80.0000 lett volna.
2016. jan. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyik napról a másikra tűnt el azokból a webáruházakból, ahol volt. Azóta is szerelmes vagyok ebbe a telefonba, csak hát ha megnézem, hogy hány éves, meg hogy már csak használt van... Úgy meg nem szívesen vesz az ember telefont, mert fél év után lehet hogy megy a levesbe :D

Pár év múlva talán kiad a Sony egy újabb ilyen szépséget :D

2016. jan. 3. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!