Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z vagy Sony...

Sony Xperia Z vagy Sony Xperia Z Ultra? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked a kamera, akkor a sima Z, ugyanolyan képminőség, de nagyobb felbontás +vaku! Persze önmagában is nagyon jó, de ha a kamera nem számít, akkor a Z Ultra egyértelműen!
2015. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem most jelenleg Xperia Z készülékem van. És szeretnék venni egy Z ultrát. Félre ne érts semmi bajom sincsen a sima Z-vel, sőt. Megtartom a sima Z-t is és az ultrát is. Akárki akár mit mond a sima Z-nek is szép kijelzője van, a kamerája szerintem atom brutál.. Haverom i5s-ét veri (tapasztalat,fény különbség-tisztaság). Ultra nekem azért kellene mert imádom a nagyképernyőt (Z sem kicsi 5"-al. Egy kézzel ez is elég nehéz, de már beleszoktam), továbbá imádok filmezni telefonon(utazások miatt, szüleim váltak:egyszer itt egyszer ott) ami ugye nagyobb kijelző nagyobb élmény.

Itt a szíved döntsön. Ja és Nem találtam még olyan alkalmazást amit NEM vinne a Z-m. Lehet az Asphalt 8, Real racing 3, Mortal kombat x. Vagy bármi más. A szíved döntsön. Ja és ami még fontos: Xperia Z-men eredeti 5.0.2 android van, és megg fogja kapni az android 5.1-et is ami nagy szó egy gyártótól hogy idáig támogatva lesz. Ezért gondolom ultrára is ugyan úgy kijön. Nagyon jó telefon mind2 nem tudok választani nekem egyszerűen mind2 kell :( MINDEGYIK jó választás, dönts bárhogyan is. Nem írnám ide hogy én mit ajánlok, mert nem tudok ajánlani. Nézd meg mind2-t fogd a 2-edbe mind2-t. És utána dönts.

2015. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!