Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikortol er a garancia (1 ev)...

Mikortol er a garancia (1 ev) iphone-nal?

Figyelt kérdés
A vasarlastol szamit vagy az aktivalastol vagy hogy mukodik ez? Mediaba vettem uj i6st
2015. nov. 16. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
ahogy megkapod a blokkot.
2015. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

#1


és független, hogy milyen termék

2015. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. nov. 16. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:

NEM a vasarlastol szamit, hanem a telefon aktivalasatol.


(valaki, akinek tenyleg iPhone-ja van...)

2015. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szóval, hogy ha megveszek egy iPhone-t, de nem bontom ki csak fél év után, de akkor nem kapcsol be valamiért, akkor dobhatom a kukába, mert még nem aktiváltam? :D
2015. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miutan iPhone-rol szol a kerdes, felteteleztem hogy a kerdezo az 1 eves Apple garanciara gondolt.


Abban az esetben amit Te mondasz szerintem nincs ertelme a kerdesnek, egy kanyerpiritora is ugyanaz a szabaly vonatkozik mint egy iPhone-ra. A bolti garancia nyilvan a vasarlastol szamit, de ezzel nem kellene hogy ujat mondjak.

2015. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!