Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon vásárlása hogy...

Új telefon vásárlása hogy történik?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy 3 éves telefonom és újat szeretnék venni. Most fizetek minden hónapban 3700-at annyi a számla. Ha van egy telefon ami 50 ezerbe kerül és van olyan díjcsomag, hogy havonta kell 2700-at még fizetni, akkor fizetni kellene a régi (mostani) és az új telefonomért is? A telefonszámom maradna ugyan az. De a régi telefonért valo fizetést azt hogy lehet megszüntetni, hogy ne kelljen 6400at fizetni, hanem csak 2700at? Nem vagyok ezekben jártas, szóval nézzétek el. Gondolom ez valami csomag ami le fog járni de hogy tudom meg mikor? Azt célszerű megvárni vagy ha veszek új telefont akkor azt egyidőben megszüntetni és a maradék, hátralévőt kifizetni?


Hogy történik egy új telefon vásárlása?


2015. nov. 17. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Képtelen voltam végigolvasni a kérdésed, de erősen javaslom, hogy hívd az ügyfélszolgálatot, erre találták ki.
2015. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.

Érdekes, hogy itt senki se vett sose új telefont?

2015. nov. 17. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!