Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont ajánlotok?

Milyen mobiltelefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A keretem olyan 50-70 ezer körül van a lényeg hogy 70-nél nem több. A kritériumaim pedig, hogy jó legyen a fényképezője és jól működjenek rajta az alkalmazások mint pl. twitter, messenger, insta meg ilyenek.. az op. rendszere pedig android legyen vagy IOS (ha van ilyen egyáltalán). Olyanok is jók lennének amik már használtak, de jó állapotban vannak és kártyafüggetlenek. Ja és a kijelző mérete ha lehet legyen nagyobb 4,4 inch-nél, bár ez nem olyan fontos.

2015. nov. 17. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem Huawei P8 Lite-om van és igaz hogy én 75.000Ft-ért vettem újonnan, biztosan találsz máshol 70.000-ért is. Nagyon jó kis teló. 2 hónap alatt nekem csak 1* fagyott be, akkor is magától helyreállt pár másodperc után. Villámgyorsan csinál mindent amit kérek tőle. 13mp-es hátsó és 5mp-es első kamerája nagyon ott vannak a szeren! :D A kijelzője is nagyon szép (5") széles betekintési szöggel, napfényben is kényelmesen látható, bár néha lehetne erősebb a háttérvilágítás. Ez mégsem zavaró... Az akku ideje nagyon jó! Egy egész napot nekem simán kibír! Gyors kis gépezet, én nyugodt szívvel ajánlom!
2015. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!