Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ebay-ről az Iphone?

Megéri ebay-ről az Iphone?

Figyelt kérdés
A lányomnak szeretnék venni egy Iphone 5s -t, már régóta rágja a fülem érte, de nem szeretném 150-ért megvenni. Ebay- en van akár 50 ért is. Megéri? Ha igen, honnan tudjam, hogy melyik kártyafüggetlen?

2015. nov. 17. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet hamisítvány, plusz a garanciával is gondok lesznek. Nem beszélve a vámról.
2015. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%
Vigyáznék a helyedben,mert mint az elöttem lévő is mondja lehet hogy hamisitvány...főleg iphone-ba hallottam hogy van olyan hogy ugy néz ki mint az eredeti csak nem működik a kamera meg ilyen aproságok:)kinai vacak de megtudják csinálni ugy hogy ugynézzen ki mint az igazi iphone:) Máásrészről habár semmi közöm hozzá de manapság már mindenki csak iphone kell? őszintén mivel tud többet mint az én 20E forintos telóm? jó oké biztos jobb meg minden de ezzel is lehet facebookozni,netezni bármit!! A másik hogy mire ide ér az tuti van egy hónap is és vám amit az előző mondja!! Ezen behalok hogy mindenkinek már az alapnorma az iphone :DDD
2015. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olcsó húsnak híg a leve.
2015. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Unlocked szó jelöli a kártyafüggetlen mobilokat. De amúgy nem ajánlom. Vám rájön, lehet hogy gagyi stb.

Ha már 50-et rászánnál, annyiból Magyarországon teljesen korrekt telefonokat lehet venni.

2015. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ajánlanátok párat, olyanokat amik megérik az árukat?
2015. nov. 18. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebay-ról semmiképp nem vennék telefont, Iphone-t meg végképp nem
2015. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6: Én már kétszer is vettem onnan telot (egyszer olyat, ami itthon nem is kapható), de teljesen jók a tapasztalataim. Persze a tömegtermék Iphone-nal nyilván más a helyzet, sokan ácsingóznak arra, és ezt tudják is a bóvlit áruló kereskedők.


5: Pl. Archos 53. Harmincezer körül van, mindent tud, amit egy ilyen telefonnak tudnia kell, az aksija kiváló. Mondjuk nem épp egy csajos telefon :D

2015. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!