Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia Z3 megállja a...

A Sony Xperia Z3 megállja a helyét 2015-ben? Mondjuk pár évig elég? Mert igazából telefon vásárlásba vagyok most találtam 77 ezer forintért garis Z3-at csak nem tudom megéri-e. Mert az LG G4 meg e között gondolkozom.

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Melegedni melegedik minden kamera üzemmódban, de nem vészesen. Csak és kizárólag 4K felvételnél izzik a készülék viszonylag rendesen.


Én rengeteget fényképezek a Z2-mmel nap mint nap, legyen az akármi.

Lassúságról, fagyásról semmi tapasztalatom "sajnos", márpedig ez a Z2, nem a Z3. Mondjuk elméletileg csak egy kicsivel erősebb a hardver a Z3-ban, mint a Z2-ben. Processzor +200MHz, és még apróbb dolgok.

2015. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Játékok terén is megállja a helyét? A kamera mennyire szép mert őszíntén tesztek alapján még mindig nem tudtam el dönteni.
2015. nov. 18. 21:40
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

"Játékok terén is megállja a helyét?"


Kérdezd már meg még 20x :D

2015. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a játék és a kamera a fő szempont akkor én a g4-et ajánlom..hardveresen is jobb készülék mint a z3 és jobban is van optimizálva.Kamerája meg az egyik legjobb.
2015. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak viszont a Z3-ban egy csomó kamera funkció van.
2015. nov. 19. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!