Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kell választani díjcsomagot?

Kell választani díjcsomagot?

Figyelt kérdés

Ezt a telefont szeretném megvenni

[link]


És van olyan opció lent, hogy 59.800 Ft és díjcsomag havonta 2790 Ft. Viszont én most fizeke a mostani telefonomért (amit előfizusan vettem 3 éve) 3000ret havonta (amiben benne van az internet stb.) Új telefont esetén maradhatok a mostaninál is? Tehát 60 ezer + a mostani 3000 Ft/hó? Vagy 60 ezer + az amit most fizetek meg ami az új telóval lesz tehát összesen 5790? Vagy hogy van?


Ja és úgy akarom, hogy a mostani számom maradjon.


2015. nov. 17. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi vaaaaaaaaan?


Van egy előfizetős díjcsomagod...belépsz a telekom oldalára és ott látod, hogy tudsz e vásárolni új készüléket (meglévő előfizetéssel és kéri, hogy lépj be). Ha tudsz akkor kiírja a meglévő díjcsomagod, aztán rákattintasz és megkeresed azt a sort ahol odaírja, hogy "jelenlegi"


Vagy veszel egy telefont egy másik előfizuval és fizeted mind a kettőt, vagy ha már nincs a másik előfizunk hűség akkor lemondod azt, vagy ha olcsóbb a mostani díjcsomagod mint az új akkor át tudsz váltani az újra vagyis a drágábbra. Tehát ebben az esetben nem kell 2 előfizetést fizetned!

2015. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ha nem előfizusat akarok, hanem kártyásat?

Ott van az a model 60 K-ért. Ott van mellette mennyit kell érte még pluszban fizetni havonta? Viszont, ha a számom maradna és most fizetek havidíjat akkor mi lesz?

-Akkor lemondom a mostanit és fizetem azt ami ott van?

-Vagy kifizetem a telót 60 K-ért és nem azt a havidíjat fizetem, hanem amit most?


(bocs csak nem nagyon értek hozzá)

2015. nov. 17. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor tisztázzuk a dolgokat...

Van előfizetésed most? Mennyit fizetsz?

Most csak készüléket szeretnél vásárolni vagy díjcsomagot is szeretnél váltani? Melyiket nézted?

2015. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Előfizusan vettem a telefont 3 éve, de azt nem tudom, hogy van-e még. Azt tudom, hogy havonta fizetek Paletta 100-at, ami (megnéztem) 3600Ft (ami Mobil telefon szolg, internetet tartalmaz).


Készüléket szeretnék, amit a kérdésben belinkeltem. De az zavar meg, hogy például ott van 59.800-ért, és ott van a kis fülnél 3 csomag variáció. Azokból kell választani, vagy maradhat a mostani Paletta 100-am? Viszont ez így lehetséges? Csak mert ott a feltüntetett ár (59.800) már nem annyi lenne, mert ugye a két csomag nem egyezik (lehet rosszul tudom).

2015. nov. 17. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb lenne egy T-s pontba bemenned és pontosan meg fogják mondani, milyen feltételekkel kaphatod azt a telefont meg.

Szerintem a felajánlott előfizetéssel új szerződést kellene aláírnod 2 évre az 59 ezresnél is. Akkor a számod megmarad.

2015. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!