Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 hoz szeretnek "nagyob...

Semmii kérdése:

IPhone 6 hoz szeretnek "nagyobb" aksit venni, mert ez az uzemido nem valami sok. Halottam hogy nem ajanlott kicserelni kb 3000 mah akksira. De nem ertem miert nem?

Figyelt kérdés

2015. nov. 18. 21:33
 1/3 anonim válasza:
Mert nem létezik nagyobb kapacitású ugyanakkora méretben. Mind kamu, ne vegyél ilyet, mert fel is robbanhat a telefonod az utángyártott vackoktól.
2015. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapbol bele se tudod rakni, mert nem jon le a hatlap. Szervizben meg megint csak nem fogjak belerakni, mert utana oket terheli a felelosseg ha elromlik a telo.


Amit tehetsz, hogy hosszabb akku idod legyen:


- figyelj oda a fenyerore

- csengohang es alkalmazasok hangereje (nem muszaj max-on ordittatni az Angry Birds-t, lehet azt hallani amugy is)

- figyelj azokra az alkalmazasokra, amik folyamatosan tudjak, hogy hol vagy - "location" - allitsd be, hogy csak hasznalat kozben ferjenek hozza a helyzetedhez

- ha mar alacsony a toltottseg, lodd be a "Low Power Mode"-ot. Ez megallitja azt, hogy a hatterben frissuljenek az alkalmazasok (e.g. facebook, email, twitter, etc. - nem fogsz ertesitest kapni a tortenesekrol, csak ha megnyitod az app-et)

- ne legyel egyszerre mobile network-on meg wifin is, valamelyiket kapcsold ki

- estere, ha lefekszel aludni, rakd Airplane Mode-ba.


En ezekre szoktam figyelni, es ha arrol van szo akkor 2 napot is kibir az iPhone, normalis hasznalat mellett. Van persze hogy ugy alakul hogy lemeritem mondjuk fel nap alatt, de ha ezekre figyelsz akkor birja azert.

2015. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. nov. 20. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!