Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívásindítás telefonálás közben?

Hívásindítás telefonálás közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A napokban a legkülönösebb jelenséget tapasztaltam, ha valaki ezt meg tudná magyarázni nagyon hálás lennék!

A pasim átment egy haverjához, ami előtt telefont cseréltünk, így ő az én samsung galaxymat vitte, míg nálam itthon az iphone 4-e maradt. csörgött az iphone és láttam, hogy ő hív a samsungról. felvettem, de nem szólt bele, de hallottam a beszélgetésüket (tehát nyilván véletlen hívott valahogy), többek között azt is, hogy azt mondja, hogy na most felhív engem. gondoltam magamban, haha, ez vicces lesz, mikor látja, hogy már vonalban vagyok, de nem ez történt, hanem a telefon újra csörögni kezdett, bejövő hívást jelezve arról a telefonról amivel éppen vonalban voltam. ezután persze ismét felvettem és beszéltünk. az ő elmondása alapján a nála lévő samsung semmit nem jelzett, és semmi jele nem volt annak, hogy éppen telefonálás zajlana. hogy történhet ilyen? előre is köszi!



2015. nov. 19. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Tuti megcsal. :D
2015. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha ilyen válaszra lettem volna kíváncsi, a párkapcsolatok kategóriába tettem volna a kérdést nem az elektronikus eszközökhöz, de köszi
2015. nov. 20. 00:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen sokszor előfordul a barátnőmmel való beszélgetés közben. Ha velem van vonalban és közben hívják, vagy ő hív valakit, akkor előfordul, hogy újrahívást jelez a telefon. Ebben az esetben nálam kétszer van a hívása jelezve. neki is samuja van.
2017. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!