Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ICloud felhasználó?

ICloud felhasználó?

Figyelt kérdés
Vettem kézről (használtan) egy iPhone 5-öt. Mivel ez volt életem első apple terméke, így hát nem értettem magam hozzá. Egyik barátom megengedte, hogy az ő iCloudját használjam, mivel ő már lecserélte az iPhoneját egy Samsungra. Viszont később ismét visszatért az iPhonera és most ketten ugyanazon az iCloudon vagyunk. Csináltam magamnak egy külön felhasználot, de miután megprobáltam a telefonon bejelentkezni, kiírta, hogy több felhasználó nem adható hozzá az iPhone készülékhez, vagz valami hasonló. Utánna olvastam, és állítólag egy iPhonenon 3 ingyenes felhasználot lehet regisztrálni. Mit tehetnék annak érdekeben, hogy esetleg egy régi felhasználot, amit nem en regisztréltam rá, letöröljek, vagy valami más megoldás esetleg, hogy tudjam az általam készített felhasználot használni az iPhoneomon. Az iCloud felhasználot, vagy Apple ID-t, mit tudom én, a számítógépemen csináltam meg, az Apple főoldalán.

2015. nov. 19. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán: ha kikapcsolod a telefon keresés funkciót, törlöd a jelkódot és azután csinálsz egy teljes visszaállítást az 'általános" menüben.
2015. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!