Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows tablet kérdések?

Windows tablet kérdések?

Figyelt kérdés

1. Honnan lehet tudni hogy teljes, ugyan az a windows fut rajta mint ami pc-n is van? Pl. Ha van asztal akkor...? ( [link] )


2. Ugyan úgy működik mint a pc?: Ugyan úgy lehet rá telepíteni mindent mint gépen? Pl. Egy játékot? (nem játékra veszem, csak egy példa)


3. Egyelőre nincs több kérdésem?



2015. nov. 19. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Windows tablet kérdések?


Az utolsót kivéve igen.


3. Egyelőre nincs több kérdésem?


Nem lehet ennyiből megmondani.


A többire nem tudom a választ.

2015. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Igen.

2. Igen.

3. Nincs.

2015. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ha esetleg valaki nem ért eggyet a fenti válaszokkal, az szóljon most, vagy hallgasson mindörökké.

(És játék telepítése alatt, nem azt értettem hogy a Windows árúházból.)

2015. nov. 19. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem olyan van ami android + Windows. úgy vettem észre , hogy a win energiatakarékosabb, ezért azt használom, ha filmezek, vagy netezek. Játszani: igazából mind a két oprendszeren, winen: NFS MW,Carbon ; Droidon: Tapped out Simpson stb. Igen ugyan úgy telepíthetsz rá mindent. én az enyémet Kínából vettem, tokkat, billentyűzettel 30-ért.
2015. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Meg tudnád adni a tableted nevét? Mert én is hasonló árban szeretnék venni.
2015. nov. 19. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze Aliexpressről rendeltem és a neve : Chuwi vi8
2015. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fekete pénteken vettem egy connect 9 win10 tabletet. 50 ezerről 25 ezer. Csak kíváncsiságból vettem meg. Az aksi kivételével minden jó. 100 %-ig olyan mint egy asztali pc. Játékokat is ugyanúgy lehet rá tölteni. Ha van kábeled akkor monitorra kötheted, (meg egeret és billt) és van egyben egy asztali géped is.
2015. dec. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!