Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meizu M2 Note és Redmi Note 2...

Meizu M2 Note és Redmi Note 2 tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ha Meizu M2 Note-od vagy Xiaomi Redmi Note 2-d van, akkor le tudnád írni a tapasztalataid? Mióta használod, mennyire melegszik, mire használod, volt-e vele probléma?

Specifikációk alapján tuti vétel, de azért kíváncsi lennék pár személyes véleményre is.



2015. nov. 19. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ExtremDigitalon elfogyott.

[link]

2015. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Redmi Note 2-m van, kb másfél hete. Megdöglött Huawei P7-emet cseréltem rá. Sebesség tekintetében azzal se volt bajom, de ez még hozzá képest is szélvészgyors. Nem melegszik különösebben, legfeljebb langyosodik. Egy töltéssel olyan másfél nap átlagos felhasználás lazán benne van, folyamatos wifivel és aránylag sűrű netezéssel, közepesnél magasabb fényerőn.

A MIUI faék egyszerű, az én ízlésemnek talán már nagyon is, de legalább átlátható és fene gyors. Viszont a Huaweiemhez képest, főleg az elején, nagyon sokat okoskodott, amit nem szeretek.

A fájlkezelője és a zenelejátszója szerintem egy káosz, érdemes valami másikat nézni rá.

Nagyon csúszik! Nem vicc, az ember hajlamos nagyon szorítani, mert szinte nem érzi biztonságban.

A kamerája jó, sőt az árához képest nagyon jó.

A 2 giga ramból nem sikerült még annyit lefoglalnom, hogy bárminemű szemmel látható lassulást tapasztaljak, bár durvább játékokat még nem nagyon próbáltam, szerintem nem is nagyon fogok.

2015. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csakany Dominik1993

Köszi, de nem tesztre voltam kíváncsi, mert azok egy hetes használaton alapulnak, és engem most kifejezetten az érdekelt, hogy mit tudnak hosszabb távon.


#3 Köszönöm!

2015. nov. 20. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!