Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én vagyok az egyedüli aki...

Én vagyok az egyedüli aki csak telefonálásra, sms-ezésre, fényképezésre használja a telefonját?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 17:16
 1/10 anonim válasza:
igen :D
2010. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nem vagy egyedül. Én fényképezésre sem használom, csak sms-re meg telefonra:)

(meg ha pont lemerül/tönkremegy az mp4 lejátszóm, akkor zenehallgatásra)

2010. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan használják "csak" erre a telefonjukat, köztük én is. Ezért nem veszem meg a legdrágább készüléket csak azért, mert mennyi mindent tud.
2010. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is csak arra használom!

Meg rádióhallgatásra!:)

2010. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én reggel 8tól délután 2ig zenét hallgatok rajta, néha sms, néha telefonálás
2010. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egy olyan társaságba kerültem akik egész nap interneteznek, töltögetnek mindenféle programot a telefonjukra. Számomra ismeretlen kifejezéseket használnak, edge, widget, java stb. Diplomás vagyok és nem is hülye, de csak kapkodom a fejem.

Örülök, hogy nem vagyok egyedül szimpla felhasználó.

2010. márc. 20. 22:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Én még a naptár, ébresztő és jegyzet funkciót is szoktam használni :)


De azokat nem értem, akik letöltögetnek mindenféle "jópofa" dolgot a telefonra egy zsák pénzért...

2010. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is csak ezekre használom többnyire. Azok akik meg szeretik a drága idióta dolgokat letölteni a telefonokra, hát töltsék. A jamba vigye a pénzüket vagy a "TUUUUDDDDD MEEG MOOOOST!"
2010. márc. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nyugi én se értem h mik ezek a dolgok amiket leírtál... sztem ennyi funkció (telefonálás, sms, ébresztő) teljesen elég lenne bele
2010. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Amiket írt azokat nem pénzért szedik le, hanem ingyen a wifiről ( ingyen net) és a widget-ek azok kis programok amikkel jobbá teszed a telefonod. Magyarán jó kis alkalmazások.

Java az flashplayer lejátszó,hogy menjen a youutbe a telódon pl.

nem nagy cuccok. nekem nincs ilyen telóm,mégis vágom :D

2010. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!