Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg vegyem ezt a telefont...

Meg vegyem ezt a telefont használtan?

Figyelt kérdés

Nagy dilemma és nem tudok dönteni. Van egy ember aki eladna egy galaxy s6 edge készüléket nekem,de papírok nincsenek olyanok amikkel bizonyitaná hogy ki van fizetve teljes összeg. Gyárilag független a telefon úgy van hirdetve és állítása szerint ténylegesen működik több kárytával. Zalaegerszegen vásárolta egy telefon boltban akik németországból veszik a telefont. Akkor mondta hogy vodafonos mivel az van ráírva a papírra de azon sincs rajta hogy ki van fizetve. Nem tudom eldönteni megvehetem-e tőle vagy nem. Azt mondta írunk papírt is meg minden ha bármi van vállalja a felelősséget. EZ mind szép és oké de nem akarok kockázattal használni a telefont.Egyátalán hogy lehet független egy vodás teló?


[link] ez az a hirdetés


2015. nov. 21. 11:21
 1/3 anonim válasza:
Én nem venném meg...ennyi pénzért és ilyen bizonytalan az egész..hát nagyon kockázatos
2015. nov. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp se vedd meg.
2015. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg.

Plusz valahogy a hirdetés sincs fenn már ...

2017. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!