Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó az ilyen telefonokhoz...

Miért jó az ilyen telefonokhoz ezt használni?

Figyelt kérdés
miért jó az érintőképernyős telefonokhoz 'ceruzát' használni? és miért jók az ilyen telefonok?
2010. márc. 20. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
ceruza azért jó hozzá, h ne kopjon annyira a kijelző, és ne zsírosodjon annyira. Miért jók? mert divatos, és jó sokszor kell tölteni :D
2010. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy érted azt, hogy kopik?
2010. márc. 21. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért van hozzá kis ceruza hogy a férfiak is tudják használni akik nem ragasztanak fel műkörmöt. Nekem csak addig tetszett a Nokia 5800 míg haverom nem vett egyet és ki nem próbáltam. Meg is őrűlnék hogy két kezes a telefon. Rájöttem hogy a lassan 3 éves 6288 minden olyan funkciót tud ami nekem kell. Bővíthető memórai (sosem bővítettem) kamera (nem nagyon fotózok vele) Rádi, Mp3 és szétcsúsztatható :D Kell a francnak "tapogatós" telefon nem jött be, kényelmetlen de tény hogy baromi jól lehet villogni vele.
2010. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5800 tényleg szép, csak én soha életemben nem szerettem a nokiát. érintőképernyősben sem vennék...
2010. márc. 21. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
hét úgy kopik, hogy gondolj bele, naponta kb. 1-2 órát csürüszkölöd a kijelzőt. :)
2010. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!