Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vagy Microsoft...

Iphone 6s vagy Microsoft Lumia 950?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket vegyem? És mi alapján?

2015. nov. 22. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Én Lumia 950 XL-t választanám, pl. már csak azért is mert lehet szinkronizálni a Win-es gépekkel, Xbox-al stb.
2015. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
65%
Lumia 950 és 950XL minden tekintetben agyonveri az iPhone 6S-t
2015. nov. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lumia 950, ettöl jobb telefon nem is hiszem, hogy létezik-e. Persze ez személyes vélemény, nekem sokkal jobban tetszik maga a Windows Phone. Most a Win 10-el, nagyon jó telefont adtak ki. Csúcsmodellt. :D Nekem 830-am van, de nem cserélném le semmiért se. Èn is gondolkodom egy 950-en :)

Szóval a 950-el nem fogsz mellé. Az Iphonnal semmi bajom, csak SZTEM nem azt fizeted meg amit tud, hanem a reklámot, amit kap, mivel a csapból is az folyik.

Szerintem a 950-t vedd, de ez csak az én véleményem :)

Remélem segítettem. Egy szép napot :)

2015. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ár- érték arányban a Lumia 950 messze jobb választás!
2015. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!