Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s/lumia 950 xl/galaxy s6?

Iphone 6s/lumia 950 xl/galaxy s6?

Figyelt kérdés
Melyik jobb es miert?

2015. nov. 21. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyéni preferencia.


3 telefon 3 külön világ.


Ha a pénz nem számítana, akkor az iPhone és a Lumia között gondolkodnék.

2015. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én egyenlőre a lumiát kizárnám. idáig a wp nem győzött meg, volt 1 évig lumiám, és útáltam, pedig nem egy 520 volt...szóval én maximum akkor vennék lumiát, miután a w10 bebizonyította, hogy valóban versenyképessé teszi a konkurenciához képest. egyébként nem rossz az s6 sem, első samsung, ami viszonylag elég erős ahhoz, hogy ne mondja az ember rá, hogy gyári állapotban is akad...


méretre viszont nálam totál alkalmatlan a 950 xl. a sima 950-et esetleg, de nekem iPhone 6 mérete sem minden tekintetben kényelmes.

2015. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hardwerben és gyorsaságban 950 XL, megbízhatóság szintén az ő pártján van + áruházas apokkal asztali gépként használhatod (.exe-t nem futtat)
2015. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!