Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy gyűjtsek pénzt iPhone 6s-re?

Hogy gyűjtsek pénzt iPhone 6s-re?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves lány vagyok és pénzt szeretnék gyűjteni egy iPhone 6s-re.. maximum jövő nyárig.. nemtudom pontosan mi lenne a megfelelő a pénzgyűjtésre, de azt sem akarom, hogy csak úgy megvegyék nekem.. mert úgy gondolom, hogy amit a saját pénzemből vásárolok, azt jobban megbecsülöm! Meg nem mintha olyan anyagi helyzetünk lenne, hogy megengedhetnèm magamnak, ezért légyszíves mondjatok pár ötletet, meg azt is hogy nyári munkának milenne a legjobb? Győrben lakok, és a tapasztalatokat és azt hogy kb. Mennyit fizetnek milyen munkáért azt meghallgatom... (BOCSI, HA HÜLYÉN FOGALMAZTAM ÉS A HELYESÍRÁSI HIBÁKÉRT IS BOCSI!!!) :DDDDD

15/L



2015. nov. 22. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Diákmunka nyáron, ezen kívül túl sok lehetőség nincs. Ha sikerül diákmunkát találnod(mert az sem könnyű) kb 500-600Ft-os órabért fizetnek.
2015. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg 16 éves kor alatt nem tudsz diákmunkát vállalni.(de ezt lehet rosszul tudom).Szerintem jó gondolat,a szüleid is biztos örülnek neki.Kérj mindenkitől pénzt karávsonyra,mindegy,hogy mennyit,Azt tedd el,aztán ha közeleg a szülinapod,vagy névnapod,arra is pénzt kérj,ha van a szomszédban kutya,elviheted sétálni,vagy akár hirdetheted,hogy kutyasétáltatást vállalsz.Vagy kocsimosást...A zsebpénz,ha kapsz a sulira,azt is tedd el.Lehet kicsit lassú lesz így,de ha tényleg elteszed a pénzt,a szüleid látják,hogy valóban megdolgozol érte,még az is lehet,hogy a végén kipótolják.:)
2015. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha betöltötte a 15. életévét, de a 16.-at még nem, akkor csak iskolaszünetekben diákmunkázhat szülői engedéllyel.
2015. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Add el a szüzességed, azért pár millát kaphatsz, vagy ha jól nézel ki, akkor szimplán menj el prostinak, vannak olyan betegek, akik busás pénzt fizetnének 1-1 óráért.
2015. nov. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj de minek neked az. ? Csak villogni. Semmivel se látnak nagyobbnak, szebbnek ha olyanod van. SŐT !! Én dolgozom. Kb nettó 250-et keresek havonta. Már telefon, NET nélkül én se tudnám elképzelni magam. És tudod hogy milyen telefonom van ? 45000 forintos. Megtudnám venni hidd el azt amit te akarsz , de minek.
2015. nov. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!