Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az 5s vagy gyűjtsek...

Megéri az 5s vagy gyűjtsek egy 6/6s-re?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazság szerint, szeretnék már egy iPhone-t régóta, de 200ezreket sem igazán szeretnék kiadni most per pillanat egy telefonért...5S-t azt érdemes lenne megvenni, vagy akkor már inkább várjak még egy kicsit és 6 vagy 6S-t vegyek?

Esetleg használtan érdemes venni szerintetek 5S/6/6S-t?



2015. okt. 14. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem teheted meg drága telefonra, akkor mit akarsz?

Amúgy szerintem a 6s éri meg ezek közül a legjobban, de mondtad, hogy nem teheted most meg per pillanatban, szóval 5s...

2015. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha nem zavar a kis kijelzö akkor jó az 5s de ha zavar akkor 6

6s et most biztos nem vennék nagyon drága

2015. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Várjál
2015. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#1-es igen, most nem tudnék egy 5S-nél drágábbat venni, de ha megéri akkor szenvedek még az Androiddal és gyűjtök egy 6/6s-re...

Vagy szerintetek érdemes 6-ot használtan venni?!

2015. okt. 14. 17:35
 5/11 A kérdező kommentje:
Illetve nem fog elavulni 1-2év múlva az 5s?
2015. okt. 14. 17:45
 6/11 anonim ***** válasza:
1 évig még a 4s is kihuza talán aztán az 5 szerintem még 3 év mulva is jó lesz
2015. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet mire összejönne a 6-osra a pénzed, addigra már az is "ócska" lesz. Ha régóta szeretnél venni, akkor mire vársz? Úgy is "gagyi" lesz már jövőre. :D
2015. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az 5s szerintem nagyon elegáns telefon. És gyönyörű, nincs hátránya hogy olyat vegyél. Attól függ mire használnád. Nyílván a 6 majdnem mindenben jobb. Az 5s-nek kisebb a kijelzője. A hatosnak pedig nagyobb. Az 5S-et és a 6-ost is szívből merem ajánlani mert még mindig csúcskategóriás telefonok és a ranglista tetején vannak. Használtan Apple terméket, NE vegyél. Nagyon veszélyes, rengeteg ismerősöm is pórul járt vele.
2015. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

vétel előtt le kell ellenőrizni mindent személyesen és akkor mindenki jól jár.

én 5s-t tuti nem vennék mert iszonyat pici. ezek közül 6s.

2015. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most csereltem le a 4S es semmi bajom nem volt vele, ujonnan vettem mikor kijott es az ugye nem tegnap volt (2011).


Csak azert csereltem le a 6Sre mert az uj szinnek nem tudtam ellenallni es a szolgaltato nagyon jo torlesztest adott. Nem bantam meg. Most hogy hasznalom a 6S elajulok mennyivel gyorsabb a 4Snel es sokkal tobbet tud. Plusz a 3D touch igazi parasztvakitas amit en tovig benyeltem ;D az 5 ilyeneket nem tud...


Hasznaltan en nem vennek, akkor inkabb gyujtenek meg, lemondanek errol-arrol es penzt kernek ajandekba mindenkitol ;)

2015. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!