Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aliexpressről rendeltem 1...

Aliexpressről rendeltem 1 telefont de még nem jött meg és le járt a buyer protection is? Többi lent.

Figyelt kérdés
1 hónapja rendeltem és 20-25 nap volt ki irva, hogy annyi kell amíg megkapom. Kaptam követési számot is, (RB636924785DE) Amit az en.4px.com oldalon tudtam is követni. De valahol Londonba el akadt már két hete és semmi új infó. Le járt a buyer protection is. Mi a teendő most? Van rá esély, hogy visszakapjam a pénzem, vagy hogy megjöjjön a telefon?

2015. nov. 22. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentsd a dolgot (,,Open dispute"), ha jol emlekszem lesz is ilyen opcio, hogy lejárt az ido, de nem erkezett neg az aru. Ilyenkor meghosszabbitjak es nem lesz gond.
2015. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vatafak ***** válasza:
nem szabadott volna hagynod h lejárjon a buyers protection. nem kaptam meg az árut dispute-ot a szabály szerint csak ezen idő alatt nyithatsz. próbáld meg azért hátha...
2015. nov. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos utóbb én is rá jöttem, hogy nem szabadott volna mert a rendszer automatikusan lezárta és úgy vette mintha én megkaptam volna. De nyitottam disputot és válaszolt is rá. Arra kért h vonjam vissza és legyek türelemmel mert úton van a csomag. De 2 hete úgyanott van elméletbe azért csak kellene érkezzen.. Be jártam a postára és a követési szám szerint megnézték és azt mondták még nem jött be az országba. Kérhetem az Alit most, hogy most döntsön vagy van 15 nap ami alatt beszélgethetek az eladóval. Ha nem történik semmi akk a 15 nap lejárta után automatikusan az Ali fog dönteni. Így hogy lejárt a protection, van rá esély, hogy vissza kapjam a pénzem ha nem jön meg? :)
2015. nov. 23. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!