Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite milyen telefon?...

Huawei P8 Lite milyen telefon? Kinek van ilyen?

Figyelt kérdés
Tényleg akadozva viszi a játékokat? Tényleg jó a kamerája? Megéri megvenni? Olyanok válaszoljanak cask, akiknek van tapasztalatuk ezzel a telefonnal! Bármilyen vélemény jöhet, cask írjátok le, hogy jó teló-e. KÖszi!

2015. nov. 23. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem már egy ideje megvan a teló és azt kell mondjam hogy nagyon jó választás volt :D Igaz nem nagyon szoktam rajta játszani, maximum kissebb logikai játékokat amikhez nem kell olyan nagy erő, de miután megvettem próbaképp letöltöttem az asphalt 8-at és akadásmentesen vitte.

A kamerája nagyon jó! Színhű, jó a fókusza, viszont kell várni 1-2mp-et mielőtt a képed elkészülne. Én iPhoneról váltottam és ez nekem szokatlan volt de egyébként ezzel sincs problémám. :D Összességében egy nagyon jól összerakott telefonnak tartom. Ha volna még kérdésed, tedd fel nyugodtan :D

2015. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

"Tényleg akadozva viszi a játékokat?"

Persze, végül is a Candy Crush meg a Modern Combat 5 ugyan azon kategória... Milyen játékokat ember?

"Tényleg jó a kamerája?" Mihez képest? A 10 éves k310-emhez képest? Jó. Egy Galaxy S6-hoz képest? Nem.

"Megéri megvenni?" Biztos. Ha erre van igény.


"Bármilyen vélemény jöhet" Az én véleményem, hogy tanulj meg helyesen írni, és kérdést értelmesen feltenni. Cask.

2015. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek nagyon köszönöm :)

Második, elnézést azért az egy darab helyesírási hibáért, amit a gép javít át állandóan angolra, és nem figyeltem rá. Egyszerű játékokra gondoltam. Ja igen, még ebbe is biztosan belekötnél: Amit KÖszinek írtam, az igazából Köszi, de remélem, azért sikerült megértened, talán nem olyan nehéz.

2015. nov. 23. 13:01
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 Még lenne olyan kérdésem, hogy milyen Iphone-od volt, és ahhoz képest mennyivel gyengébb a Huawei? (egyébként ami a legjobban tetszik, az az Iphone 6, csak hát nincs rá pénzem :) 100 000 alatt szeretnék valami normális készüléket, és ez tetszett meg)
2015. nov. 23. 13:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Sima iphone 5 telóm volt. Nem S... Nem mondom, hogy annyival "gyengébb" gyengébb, inkább csak azt, hogy más kategória. Személy szerint úgy érzem mintha börtönből szabadultam volna az iphone után, annyira tetszik, hogy minden testreszabható. Lassan a 4. hónapja van már meg, de nekem egyetlen egyszer sem fagyott még le eddig, pedig tényleg nagyon sűrűn használom. :D
2015. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És még annyi (bocsi, hogy folyton kérdezek :D) hogy mennyiért vetted? Neten 60-70 ezerért is láttam...
2015. nov. 23. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Angliában vettem a telót de átszámolva kb. 70-ért vettem :)
2015. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2015. nov. 24. 10:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van a készülék,minden jó rajta.Nekem nem akad semmi,öröm vele lapozgatni,játszani.A fullos jatékoknál már érződik hogy kezd kifogyni a vas alóla.De roppant erdekes mert a sima p8 ami ennél többe kerül jobban megfogja a játék.Gondolom a nagyobb felbontása miatt..
2015. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!