Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi telefonomról (WP) hogyan...

Régi telefonomról (WP) hogyan tudom átmenteni a telefonszámokat az újra (android)?

Figyelt kérdés
Régi lumiámról szeretném átmenteni a telefonon tárolt névjegyzéket új LG G4-es androidos telefonomra. Hogyan tudom ezt megtenni?

2015. nov. 23. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
esetleg a SIM kártyával?
2015. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ami a SIM-en volt azok megvannak, de ami nem, azok eltűntek.
2015. nov. 23. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
másold át az uj telora a neveket, majd a simrol torold oket, aztán megint rakd be a simet a regi teloba, onnan másold a simre a telefonrol a neveket, majd megint tedd most már vegleg az uj telcsibe. de ha a regi telo már rossz, akkor persze baj van..
2015. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom felhőbe mentette az előző telód a névjegyeket. Az viszont nem hátrány, mert akkor sem vesznek el elérhetőségeid, ha pl a telefonod megsemmisült. Gépről be tudsz lépni az outlook fiókodba, és ott megtalálod a névjegyeket.
2015. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lementettem outlook-ba, de hogyan tovább? Próbáltam importálni, de nem lehet csak régebbi fiókból.
2015. nov. 24. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Most nézem, androidra szeretnéd átmenteni. Nem tudom van-e átjárhatóság a google és az outlook között. Esetleg, ha működik a régi teló is, akkor bluetooth-on meg lehetne próbálni átnyomni a névjegyzéket az új készülékre.
2015. nov. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!