Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi4-ről vélemény?

Xiaomi Mi4-ről vélemény?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon akarok egy új telefont és kinéztem magamnak az Xiaomi Mi4-et. Ugye kb. 90.000Ft.

Mivel én 4-5 évre veszek telefont kibírná e? Megéri e vagy inkább vegyek egy most csúcskategóriásat (pl IPhone 6s ami szerintem lehet nem bírná addig)

Ha tudtok más/jobb telefonokat ilyen árba értelmes magyarázattal annak is örülnék.



2015. nov. 24. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt már sok gyártó csúcsmodellje a kezemben, főleg az utóbbi 2 évben. Egyet elmondhatok, a xiaomi szoftvere Android sw-k között teljesen egyedül álló. Jelenleg redmi note 2-t nyúzok. Van a rendszerben némi negatívum, nem tudom alkalmazni a megszokott programjaimat, mert az értesítési sáv annyira össze lett húzva, hogy nem rakja ki pl az időjárás alkalmazás által kirakott hőfokot uv sugárzási értéket és egyéb számomra fontosabb információt. Túl sok mindenhez kell hozzá nyúlni, engedélyezni. Ha nem kap segítséget az ember akkor elég nehéz lesz a kezelhetőség hisz annyi menüpont van, hogy nem igazán lehet rajta ki igazodni kezdő miuisnak. Én a miuihu szoftvert használom kezdetek óta. Minden vasárnap jön frissítés mégsem javulnak a problémák (azon problémákról beszélek melyek a legsúlyosabbak) mint például lassú letöltés play áruházból valamint wifi jel dobálása. Én kicsit megbántam, hogy ilyen telefont vettem. Attól neked lehet hogy még be fog jönni. Remélem tudtam segíteni.
2015. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első kb úgy ír a miuiról mintha atomfizikusnak kéne hozzá lenni.

Ami hülyeség. Nem tudom te mit szívsz, de nagyon jól használható rendszer és semmi hülye extra nincs benne ami megnehezíti a használatát.

Az Mi4 meg egy rohadt jó telefon, de ennél az árnál jóval olcsóbban is meg lehet venni.

2015. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, csak mindent engedélyezni kell.. Alapból a rendszer nem ajánlja fel.
2015. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamint olyan alap dolgok nincsenek benne a rendszerben mint például a zenelejátszóban való keresés.
2015. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 Ha megkérdezhetem ennél az árnál hol lehetne olcsóbban beszerezni?
2015. nov. 29. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen keresés nem működik, meg mit kell engedélyezni? Te tényleg szívsz valamit. :)


Kérdező: Hardveraprón vannak fent hirdetők akiknél meg tudod venni olcsóbban garanciával számlával, vagy akár külföldről is beszerezhető.

2015. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy látom baj van a felfogóképességeddel. Van is xiaomi telefonod vagy csak tapasztalat nélkül osztod az észt? Ha kicsit is lapozgattad volna a miuihu - t, rájöhettél volna elég sok hiba van a szoftverben, hiába jó a hardver és ez minden Xiaomi miuihus telefonra kihat.
2015. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!