Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? A BeeX Duo márkájú...

Mit tegyek? A BeeX Duo márkájú telefonomat leejtettem tegnap este és a képernyőjére esett. Folytatás lent!

Figyelt kérdés
szovaj a képernyőjére esett. és csak fehérség jön be rajta semmi más ezt garanciára megcsinálják? ha nem akkor kidobom. vagy mit tegyek vele ilyenkor?

2015. nov. 25. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha látható sérülés nincs rajta, vidd vissza garanciával és mondd hogy magától ment tönkre, cserélik (vagy visszaadják az árát ha nincs készleten és nem javítható), egyébként kereshetsz szervízt bár nem tudom annak a márkának milyen szervíze van sose hallottam róla...
2015. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!