Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy Iphone 4-et és azt...

Kaptam egy Iphone 4-et és azt írja hogy nincs szolgáltatás!?

Figyelt kérdés

Vett egyik ismerősőm egy ip4-et müködött is addig ameddig le nem formázta, ami után leformázta kérte annak a személynek az Apple ID-ét meg a jelszavát akitől vette, persze ezt nem tudtuk meg mert nem lehet elérni. Aztán mondta hogy nekem adja mert ő nem tud vele semmit kezdeni max csinál egy drop test-et youtubra. Így nekem adta én meg találtam a neten ilyen icloud feltörés videokat. Sikerült is megcsinálnom, itunes is felismeri az én Apple ID-mel! Csak annyi hogy Ipodként lehet használni mert ha belerakom a simet kiírja hogy nincs szolgáltatás! Ha a beállitásokba bemegyek azon belül az infoba kiírja hogy a szolgáltató nem elérhető! Van erre valami megoldás hogy tudjam használni alaplap cserén kívül?

IOS 7.1.2 van rajta



2015. nov. 25. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
nincs megoldás...nem véletlenül találták ezt ki...ismerősöd vett egy lopott telefont, ami most nálad van.
2015. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!