Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érzékeli a telefonom...

Miért nem érzékeli a telefonom a pendrive-t otg kábelen keresztül?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen kábelt, bele dugom a telefonba, a pendrive-ba és nem csinál semmit.

2015. nov. 25. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A telefon támogatja egyáltalán?
2015. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, mit is mondtál milyen telefon?
2015. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

A keresőszavak alapján gondolom, LG, de melyik LG?

Nem mindben van OTG támogatás gyárilag.

Amiben meg gyárilag nincs, azt némi rutinos android mókolással lehet csak rávenni, hogy tudja.

2015. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Basszus pont azt nem írtam oda?! Lg g4c.
2015. nov. 26. 20:24
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nekem a sima G4 van, az viszi. Egyetlen fájdalmam, hogy az NTFS-t nem ismeri fel, ahhoz a Paragon app kell, ami viszont rootot igényel és 5.1-es G4 romhoz még nincs értelmes, megbízható root módszer, csak a downgrade-flasheléssel.

Playen van pár app, OTG helper, USB mount meg hasonló progik, ki kel próbálni, lehet, hogy azzal viszik. Ja meg nem ártana megpróbálni másik OTG csatoló adapterrel, hallottam olyat, hogy vannak forgalomban olyan kínai gyártásúak, amiben a +5V és a 0 szál fordítva van kötve és akkor nem működik.

2015. nov. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom ezeket. Biztos jó lesz,mert egyik ismerősömnek ugyan ilyen telefonján működik.
2015. nov. 27. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!