Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felpontozlak! Mi lehet a...

Felpontozlak! Mi lehet a baja? IPhone 4

Figyelt kérdés

Sziasztok Az iPhone 4-em csonkig le volt merülve de nem töltött ahogy rá dugtam a töltőt ezért vettem egy új USB kábelt ahol KIKAPCSOLT állapotban töltött 5%-ig és utána bekapcsolt, és utána hiába csináltam bármit nem töltött(nem volt az akkunál az a kis villám logó) LÁTSZÓLAG, ugyanis egész éjjel töltöttem és reggelre 100% lett. Tehát az a kérdésem hogy miért nem jelzi ki amikor feldugom töltôre,míg kikapcsoltan igen. És hogyha feltöltötte akkor miért ilyen lassan? (nem gyári a töltő, de eddig tökéletesen működött). Ha számít valamit akkor már csináltam restoret ilexel, és jailbreakelve van)

(A múltkor volt szervízbe akkor a SIM olvasót cserélték ki)

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. nov. 27. 07:26
 1/5 anonim válasza:
Szerintem töltővégből kellene újat venned, amiatt tölthet lassan ha az rossz. ( tapasztalat )
2015. nov. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam gyári új, samsungossal is és ugyan ez :(

Tudsz még esetleg segíteni? (ment a pacsi)

2015. nov. 27. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Az akksi eredeti, gyári?

Utángyártottakkal szokott ilyen előfordulni...

2015. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,eredeti az akksi is. (Ment a pacsi)
2015. nov. 27. 13:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Valaki? 😏
2015. nov. 27. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!