Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért a régi iphone-t veszik...

Miért a régi iphone-t veszik az emberek az új helyett?

Figyelt kérdés

Annyira menő a 4 éves i4s? Szerintem telefonáláson kívül nem sok mindenre elég, sőt szerintem pár applikáció, játék biztosan fagy rajta.


Annyira bele vannak b# z#lva egyes emberek, hogy nem látják hogy nem nekik való mert drága, pl: ott a mostani LG G4 116-ért olyan képet lő, hogy berosálsz.

Ezért az árért nem tudod megvenni még a 2 éves iphone 5s (16GB-s) - t (127egyebkent)



2015. nov. 27. 03:47
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Na álljunk meg egy picit, az iPhone az iOS, az LG meg Android.

A kérdésedet fel lehet tenni más témakörben is, például miért vesznek az emberek használt BMW-t és nem új Szuzukit. Persze, az új szuzuki nagyon jo, nade nem bmw!

Kezded érteni ?

2015. nov. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

és most ez neked miért fáj? neked nem rohadt mind1, hogy ki mire költi a pénzét? igen, szerintem sem előnyös, ha valaki a 4S-ben bízik még, de engem nem érdekel...


a g4-re meg dobjál rá még 60-ezret...ma volt extreme digital-ban 130ezerért leértékelve, de normális helyen 175-180ezer Ft...vagy persze vegyél olcsón bolti garanciával, csak aztán ne hisztizz, ha valamiért szervízbe kéne vinni, de a boltban meg elküldenek, hogy nem javítják meg.


különösen azt sem értem, ez miért jött ide, mikor a kérdés egy 30-40ezres telefonnal foglalkozik...

2015. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!