Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Acer Liquid Z410 vagy 7520?...

Acer Liquid Z410 vagy 7520? Melyiket ajánlanátok inkább hétköznapi használatra? Mit tesz ez a 4g? Nem igen nézek videókat, filmet telóról, így van értelme számomra?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 10:18
 1/4 A kérdező kommentje:

[link] 37ezer

[link] 33ezer


Nekem szimpatikusabb a 8MPixeles kamera, de viszony ahogy látom a másiknak jobb a kijelzője. Mit takar ez pontosan? illetve mit takarnak ezek:

GPU Mali-T760MP2

GPU Mali-400MP2


Nem vagyok ezekben annyira jártas :) .. nem akarok hightech telót, de azért működjön :D

2015. nov. 27. 10:20
 2/4 anonim ***** válasza:
A Z410-nek nagyobb a pixelsűrűsége, plusz ez kisebb kijelzőre vonatkozik, tehát élesebb képeket ad, én erre szavaznék. Az sem mindegy, mennyire kényelmes a telefon mérete, egy 5 "-os kijelző már elég emberes darab, nagyobb tenyérrel lehet csak kényelmesen, egykezesen használni.
2016. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Végül Z520 nyert, de nem a legjobb telefon xD Vagy csak én vagyok ilyen szerencsés. Nem mindig hajlandó wifire csatlakozni, nemrégiben meg kitalálta, hogy nem ismeri fel a telefonkártyát sem ... így most alig 1,5 hónap után mehet is szervízbe.

Illetve eddig Sonym volt csak, és nekem messze nem tűnik annyira felhasználóbarátnak a Acer, mint azt elvártam xD (Pl. h lezárt képernyőn lehessen zenét léptetni)

2016. jan. 27. 06:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is váltani akarok, pont a Z410-est nézegettem, de még nem sikerült eldönteni. A Xiaomi telókat is dicsérni szokták, csak nekem tényleg fontos a méret, a mini kezem miatt 4,5" feletti kijelző már nagyon necces:)
2016. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!