Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásárolnék egy androidos...

Vásárolnék egy androidos telefont ami már a felső kategória szintjén van. Már ki is néztem magamnak csak nem tudom eldönteni hogy samsung galaxy s5 vegyek vagy LG G3-at. Szerintetek melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

A az S5-ot azert ne, mert Samsung, a G3 meg a legrosszabb a G szériában az LG-tol.

Rengeteg panasz van a G3-ra.


Inkább ird le a kikötéseidet, és egy árat.

2015. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Milyen telefont ajánlasz 85000ft-ért

Mi baj van az s5 el?

2015. nov. 28. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ár/érték szerint a huawei p8 lite a legjobb, de a p7 is jó még.

Sony z1 compact és a Z1, xiaomi redmi note 2 meg még néhány típusa ami befér az árkategóriába (pl. MI3), LG G Flex2, Talán még a Meizo-kat is érdemes megnézni.


Samsungot én sem veszek már, nagy csalódás lett. Ismeretlen kínai telókat sem mernék venni, a fentiek közül bármelyiket elfogadnám. Huawei van a családban több is, nagyon jók, megbízhatóak (P7, G7, P8 lite).

2015. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én használtan vennék telefont és én samsung párti vagyok és az s5 nél döntöttem.

Azt nem tudom hogy mért szóljátok lee a samsung -ot

2015. nov. 29. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert ótvar rendszer az a TouchWiz felület, azért.


Majd fél év használat után is írd azt, hogy Szarsung párti vagy, amikor már a rendszer azt sem fogja tudni, hogy merre van arccal szemben, annyira szaggat, fagy.

2015. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos valóban a samsung-gal nálunk csak a probléma volt eddig. Okos teló a gyereknek fagyott, időnként eszméletlenül belassult. Feleségemé szintén. Nagyobbik fiam valami kínait vett, nem is márkásat, de sokkal jobbnak tartja, mint a samsungját. Feleségem meg huaweit vett és attól van elájulva, a samsungot áron alul eladta.

Kb. 2 éve a kisebbik fiamnak (9 éves) a vodafone-nál olcsó hagyományos samsung telefont vettünk, hogy ha nem vagyunk otthon azért el tudjon érni bennünket, ha szükséges. A telefont úgy is reklámozta a samsung, hogy a zenehallgatásra van kihegyezve, stb. Gyerek örült is neki, de sajnos a vásárlás után kiderült, hogy bluetoth nincs rajta (eredeti leírásában az volt, hogy van benne), illetve a számítógéphez, sem más eszközhöz nem lehet csatlakoztatni kábellel. Tehát semmi fájl-t nem tudtunk rátölteni. Beszéltem a márkaszervizzel, ahol mondták, hogy csak szervizkábellel lehet csatlakozni, ami drágább, mint maga a telefon. Továbbá hogy a vodafone nem kért bele bluetoth-t így azt kihagyták. Kérdésemre, hogy arra nem gondoltak, hogy ha zenehallgatásra javasolják a készüléket, hogyan gondolták a zene rátöltését. Mondták ez eszükbe sem jutott. Na akkor eldöntöttem, hogy samsungot kihagyom a továbbiakban. A másik, hogy ez a csoda telefon a garancia lejárta után 3 hónappal teljesen tönkre ment. Azóta sok ismerősöm is szidja őket, leginkább a sok meghibásodás miatt.

Én senkinek nem mondtam, hogy ne vegyen, ha az tetszik neki vegyen. Csak egy biztos, hogy én nem veszek és senkinek sem javaslom, mert nem akarom, hogy engem szidjon utána, ha problémája van vele. Javaslom keressél rá a google-n pl. "samsung telefon problémák"

Lesz mit olvasni, de főleg fórumokon olvashatsz érdekes hibákat, problémákat róluk.

2015. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!