Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 vagy iPhone 6s?

Samsung Galaxy S6 vagy iPhone 6s?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni karácsonyra és e kettő között vacillálok.

2015. nov. 28. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

iphone 6s!! negy ev androidos-samsungos szenvedes utan megvaltas volt 6-ra valtani a megjelenese korul

tenyleg sokkal jobbnak talalom, meg egyszer se fagyott le, stb:)

2015. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
71%
Ha rám hallgatsz akkor iPhonet veszel és boldogan használod mert egy igazán nagyszerű készülék és igenis megéri az árát. Nekem csak sima 6 van de teljesen meg vagyok vele elégedve, miden téren a legjobbat nyújtja és még nem volt vele semmi panasz. Csak ajánlani tudom az iPhonet!
2015. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Lehet, hogy az iOS stabil rendszer, de erős hardverrel az Android is az lehet, és sokkal többre mész egy egyénileg testreszabható, nyitott rendszerrel. Mindezek mellett az Apple márkanevet sokkal jobban meg kell fizetni, mint a Samsungot, pedig a Samsung se kis márka. És csupán a harapott alma miatt kérnek annyit az iPhone-ért, hogy jóval drágább, mint a Samsung, pedig annyit azért nem tud! Persze egyiknél sem lehet garantálni, hogy nem fogsz ki véletlenül egy hibás darabot, de összességében mindegyik jó minőségű.

Samsungot ajánlom!

2015. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ^^
2015. nov. 28. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
hány ezressel drágább egy s6 egy 6s-nél Kizo? :D ha 120ért utánad dobnák az s6-ot, akkor esetleg igazad lenne.
2015. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
iPhone
2015. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!