Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan gyüjtsek iPhonera?

Hogyan gyüjtsek iPhonera?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék magamnak egy iPhone 6s-t.Hogyan gyüjtsek rá gyorsan pénzt?16 éves vagyok.Mivel cigizem(nem kérek emiatt kiaoktatást) az is elvisz egy kis pénzt.Havi max 10-et tudnák félretenni(Mivel nem vagyunk tehetősek ezért karácsonyra sem kérhetek annyit max 20-30at kapok összesen minden rokontól es csaladtagtol. Havi 10et is ugy tudom félretenni,hogy gyerektartást én kapom édesapámtol. Hogyan gyüjthetnék még pénzt?

2015. nov. 28. 19:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9-es:) A többinek meg mondanám,hogy nem kell egyből leszólni a másikat..Bár interneten minden könnyebb
2015. nov. 29. 11:22
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de szerintem tévedésben vagy. Anyukád egyedül nevel, tudod ez mit jelent???? MINDEN kiadott fillér számít, ő dolgozik, GÜRIZIK és képes vagy eltenni azt a pénz, amit gyerektartásra kaptok, mert az nem ájfontartás, hanem neked van, hogy legyen normális ruha kaja meg esetleg anyukád is tudjon mondjuk félretenni a tanulásodra mert gondolom ha ekkora igényed van nem elégszel meg a sz-rtakarítással (mert végzettség nélkül kb ez lesz) de jó lesz neked, mert végzel a melóval lehúzod a retkes gumikesztűt és elővehetet azt az ájfont, amire több évig gyűjtöttél. De elárulom azt is hogy így nem fog összejönni, mert mire összegyűlik a kiválasztott telefonra az összeg addigra elavult lesz az is vagy akkor még jó sokáig kel gyűjtened szintén hogy meglegyen a modernebbik.

Szegény anyukádat sajnálom. Biztos vagyok benne, hogy mindent megad neked, te meg elvered a pénz egy telefonra, csak hogy felnézzenek rád.

Figyelj, nekem is iphone van. De nekem önálló saját keresetből lett, nem az otthoni pénzt használom fel. És tudod, karácsonyi stb ajándékra valami olyat kellene kérned amit meg tudsz tartani sokáig, pl gyűjteni JOGSIRA, mert tudod hogy mennyire húzós lesz az? És nyilván te azt is akarsz, de tudod előre kell gondolkodni. Ja meg egy 16éves ember nem turkálóból öltözik így ez is sok pénz. Nekem az ilyen fiúismerőseim pl pestre járnak ilyen.olyan cipőt venni, sok-sok pénzért, de ez szinte alap, mert valamibe járni kell, és ha divatos akar lenni az ember akkor azért nézzen árat is, mert egy jó cipővel mondjuk jobban lehet járni mint egy telefonnal, és nagyon sok cipő/ruha kijön egy iphone árából.

Nem tudom, de szerintem gondold át a dolgokat, ne ragaszkodj a vacak iphone-hoz, mert ez csak eszköz, nem számít, pláne ha lemerül a feltöltőkártyád és csak visszahívást tudsz kérni (na az extra ciki) szóval tele van buktatókkal a telefon. NEM AJÁNLOM.

NE GYŰJTS RÁ. GONDOLKOZZ EL.

2015. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

MÉg egyszer: jogsira gyűjts, az hasznosabb. ÉS MUNKA KELL. Kell ismerős, aki betesz valahova, érdeklődd meg, ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor 2-3-4 hónap és meglesz. Igenis lehet dolgozni iskola mellett, sok diákom így dolgozik, mert olyan munkát találnak persze 4órában, pl irodában (aki tud nyelvet), vagy van aki hegeszt, építkezésekre jár, stb, (szakiskolások)...

Nincs olyan sok óra, már a déli buszt v 2 órai buszt elérik ha van 7 órájuk egy nap és mire hazaérnek, esznek pihennek, a leckével igazán nem törődnek, max házit összevágják tehát van valami fogalmam a mai fiúk életéről mert rengeteget ismerek, jó van olyan ismerős is aki éjjelig tanul, de szerintem te nem ez az utóbbi típus vagy, de bocs, ha tévedek, ne vedd magadra.

Szóval ismerős, munka, pénz, gyűjtés, jogsi ÉS telefon. És nem kell a közös pénzt eltenned, ami ugye a gyerektartás. Így tulajdonképpen olyan mintha nem is kapnátok ilyen járadékot mert ugye te teszed el. Anyukád meg fizeti azt a rezsit is, ahol te is vagy, főz rád, mos stb, vesz mindent, szerinted hogy lehet ezt előteremteni? Anyukád nem sz-rja a pénzt. EZt is gondold át.

Elnézést az időnként túl szabad stílusért.

2015. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

10 ezrenként összerakni egy iPhone árát hát.. szerintem annyit nem ér. Csalódni fogsz, mert majd rájössz, hogy amire évekig gyűjtöttél, az is csak egy telefon.


Nem akarlak leszólni, megértem, hogy szeretnél Apple telót, de 16 évesen, munka nélkül kicsit merész vágyak. Tudom, mondani könnyű, de ennyi idősen nem a telefonokra kellene koncentrálni, hanem a sulira, hogy később majd olyan munkád legyen, amiből simán kipengeted az iPhone árát.

Én pl. 28 évesen vettem meg életem első iPhone-ját, munkából. Előtte mindig alsó-középkategóriás telefonjaim voltak. Szerintem ne akard a ló elé fogni a szekeret, de ez csak egy tanács...

2015. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!